Bievmo markası 2018 yılında Birliksan ismi ile yatak ve mobilya sektöründe imalatçı firma olarak faaliyetine başladı. İşletme sektörünün yoğun olduğu bu dönemde kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başardı. Kurumsallaşma yolunda ilerleyen işletme, 2022 yılında bievmo tescilli markası ile de üretim yapmaya başladı.
Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten işletme yatak- mobilya imalatı yanında baza imalatına da ağırlık vererek sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip makine parkuru ile imalat kalitesini arttırmıştır.

Pazar payını her geçen gün arttıran Bievmo markası Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın başarısı, müşterilerimizin memnuniyetindedir. Sorumluluğunun farkında, takım ruhuna sahip tecrübeli personelle en kaliteli hizmeti, en kısa ve en düşük maliyetle ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini ve sosyal sorumluluk duygusunu sağlamaktır

MİSYONUMUZ

İnsanların yaşam kalitesini arttırmak amacıyla farklılıklar ve yenilikler ortaya koymak. Stresten uzak mutlu bir aile ve toplumun oluşmasına katkı sağlamak. Dünyanın en kaliteli ve en rahat yataklarını insanların kullanımına sunmaktır.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki operatörlerimizden  birine tıklayın

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?